Filtrat

TË GJITHË KËNGËTARËT

Fadil  Shala

Fadil Shala

Çmimi: €1 500,00
  Dudelange, Luxembourg
Përshkrimi
Përshëndetje! Unë jam Fadil Shala, këngëtar i kahmotshëm i të gjitha festave (të mëdha e të vogla) shqiptare. Unë, me kënaqësinë më të madhe, këndoj në të gjitha trevat shqiptare edhe pse jetoj larg vedlindjes, në Luksemburg. Megjithatë, ja ku po takohemi në MyDasma, në vendin

Fjoralb  Dedja

Fjoralb Dedja

ÇmimiNegocio çmimin
  Durrësi, Albania
Përshkrimi
Përshëndetje nga unë Fjoralb Dedja! Kam lindur në Durrës. Kam mbaruar studimet për muzikë, dega Kanto. Kam një eksperiencë 9 vjecare prformance në dasmat shqiptare. Unë e këndoj muzikë popullore tradicionale, sipas trevave. Sigurisht, që dita më e rëndësishme e jetës suaj, sic është

Flamur  Plakiqi

Flamur Plakiqi

ÇmimiNegocio çmimin
  Drenas, Kosovo
Përshkrimi
Unë jam Flamur Plakiqi nga Drenasi, Kosovë. Nëse dëshironi që dasma juaj të jetë e paharruar, me një atmosferë bombastike, me këngë e valle pa ndërprerje, atëherë një shans të tillë, tashmë, e keni. Dua t’ju njoftoj se, nga tani e tutje, edhe unë jam pjesë e platformës MyDasma.

Flamure  Abdullai

Flamure Abdullai

ÇmimiNegocio çmimin
  Tetovo, Macedonia (the former Yugoslav Republic of)
Përshkrimi
Grupi kamertal ‘Tetova’ përbëhet prej 4 anëtarësh: Flamure Abdullai - flautiste e diplomuar, tani për tani, profesoreshë në Shkollë të mesme të muzikës në Tetovë. Yllza Baftijari – violiniste, tani për tani, e punësuar në Filharmoninë e Maqedonisë së Veriut. Syhana Reçi

Ganimete  Dibra

Ganimete Dibra

ÇmimiNegocio çmimin
  Kukësi, Albania
Përshkrimi
Unë jam Ganimete Dibra , artiste e këngës së bukur popullore . Kënga apo muzika , pervecse një punë , gjithashtu është dhe një pasion për mua , ndaj dëshiroj që këtë dhunti timen ta ndaj me ju në gëzimet tuaja familjare. Rezervojeni dasmën, fejesën apo gëzimet tuaja tjera, këtu në

Genc  Leka

Genc Leka

ÇmimiNegocio çmimin
  Prishtina, Kosovo
Përshkrimi
Pershendetje nga une Genc Leka! Une vij nga Gjilani, nderkohe qe jetoj dhe veproj ne Prishtine ku edhe kam mbaruar Shkollen e ulet te mesme, fakultetin dhe masterin ne arte, perkatesisht dega Muzike – Klarinet. Nga tani e tutje une jam edhe pjese e platformes MyDasma, keshtu qe shfrytezoj rastin

Gentrit  Mrasoraj

Gentrit Mrasoraj

ÇmimiNegocio çmimin
  Klinë, Kosovo
Përshkrimi
Pershendetje, une jam Gentrit Mrasoraj nga komuna e Klines ne Kosove. Me muzike merren qysh i vogel. Une kam mbaruar Shkollen e mesme dhe Fakultetin e muzikes. Kam qene pjesemarres ne ahengje te permasave te ndryshme familjare ne pjese te ndryshme te vendit. Une, gjithashtu, kendoj 'Live' edhe neper