Filtrat

TË GJITHË KËNGËTARËT

Cani  Etemi

Cani Etemi

ÇmimiNegocio çmimin
  Prishtina, Kosovo
Përshkrimi
Përshëndetje! Unë jam Cani Etemi. Kam lindur në Kumanovë, ku jetova për 9 vite, pastaj, me familje, u shpërngulëm në Prishtinën tonë të bukur, ku edhe sot jetoj dhe veproj. Talentin për këndim e zbulova që në fëmijëri, por nga mosha 14 vjeçare kam filluar të merrem, konstant,

Denis  Behari

Denis Behari

ÇmimiNegocio çmimin
  Tirana, Albania
Përshkrimi

Që kur kam nisur karrierën time si këngëtar, unë kam marr pjesë dhe kam kënduar nëpër shumë ahengje të ndryshme familjare, si për shembull: dasma, ditëlindje, fejesa si dhe në programe televizive, etj.

Një ekspiriencë

Dhurata  Alijaj

Dhurata Alijaj

ÇmimiNegocio çmimin
  Tirana, Albania
Përshkrimi
Quhem Dhurata Alijaj. Lindur dhe rritur ne Laç te Kurbinit. Jetoj ne Tirane. Kam diplomuar ne degen e Gjuhes dhe Letersise Shqipe. Muzika per mua eshte pasioni me i madh i jetes sime. Kam qene e angazhuar neper koncertet shkollore qysh ne femijeri dhe ne vazhdimesi neper festivalet folklorike. E tashme

Dritëro  Shaqiri

Dritëro Shaqiri

ÇmimiNegocio çmimin
  Gjilani / Gnjilane, Kosovo

Driton  Shala

Driton Shala

ÇmimiNegocio çmimin
  Prishtina, Kosovo
Përshkrimi
Unë jam Driton Shala i lindur në Prishtinë. Më muzikë merrem qysh nga mosha rinore dhe, që nga atëherë e deri më sot, kurr s’i jam ndarë asaj. Kam qenë pjesëmarrës nëpër ahengje të ndryshme familjare (dasma, fejesa, konagjeqe, etj) nga të cilat edhe kam përfituar një përvojë të

Eglantina  Toska

Eglantina Toska

Çmimi: €1 300,00
  Tirana, Albania
Përshkrimi
Për ju që nuk më njihni, unë jam Eglantina Toska, këngëtare e muzikës popullore shqiptare. Karriera ime ka nisur që prej vitit 2002 me albumin "Bel Holla" dhe ka pasuar me shumë këngë dhe albume të tjera. Unë jam shumë e gëzuar që, tani e tutje, jam pjesë e MyDasma. Jam në MyDasma,

Elbasan  Zogaj

Elbasan Zogaj

ÇmimiNegocio çmimin
  Fushë Kosovë, Kosovo
Përshkrimi
Pershendetje nga une Elbasan Zogaj! Tashme jam shume i lumtur, qe, me ne fund, edhe une jam pjese e platformes MyDasma. Nga tani e tutje, ju njerez te respektuar, mund te me gjeni ketu dhe te me rezervoni per te gjitha ahengjet tuaja, pikerisht ketu, ne MyDasma. Eshte shume e lehte, eshte falas, e shpejte,

Elita  Reçi

Elita Reçi

ÇmimiNegocio çmimin
  Struga, Macedonia (the former Yugoslav Republic of)
Përshkrimi
Përshëndetje nga unë Elita Reçi! Unë jam profesoreshë e muzikës në Shkollën e mesme të muzikës në Strugë. Më lejoni t’ju flas pak për biografinë time prej artisteje: unë, me muzikë kam filluar të merrëm që në moshën 7 vjeçare, duke marrë pjesë në Festivalin “ Këngë Jeho”

Enkel  Kasemi

Enkel Kasemi

Çmimi: €500,00
  Peqini, Albania
Përshkrimi
Përshëndetje , unë jam këngëtari Enkel Kasemi . Muzika popullore është një kategori muzikore që mua më ka bërë për vete , dhe prej vitesh unë i kam kushtuar jetën time saj . Kam qënë dhe do vazhdoj të jem i pranishëm në dasmat dhe gëzimet tuaja , për të sjellë gaz dhe hare mes