Filtrat

TË GJITHË KËNGËTARËT

Fatjon  Berati

Fatjon Berati

Çmimi: €2 200,00
Përshkrimi
Pershendetje nga une Fatjon Berati! Se pari kenaqesi dhe privilegj te jem pjesmarres ne gezimet tuaja. Vleresim i lartë per mua eshte besimi juaj për pjesmarrjen time në gëzimin tuaj. Me kenaqesi performoj me grupin tim muzikor ku jemi ne dispozicionin tuaj me muziken e te gjitha trevave shqipfolese. Respekt

Ganimete  Dibra

Ganimete Dibra

Çmimi: €500,00
Përshkrimi
Unë jam Ganimete Dibra , artiste e këngës së bukur popullore . Kënga apo muzika , pervecse një punë , gjithashtu është dhe një pasion për mua , ndaj dëshiroj që këtë dhunti timen , ta ndaj me ju në gëzimet tuaja familjare . Rezervojeni dasmën , fejesën apo gëzimet tuaja , këtu në

Hysi  Hasani

Hysi Hasani

Çmimi: €2 000,00
Përshkrimi
Përshëndetje për të gjithë ju! Këngëtari me emrin e plotë Hyzri Hasani, i njohur në skenën e Estradës si Hysi, vjen nga Malësia e Gollakut ndërsa është i lindur dhe i shkolluar në Prishtinë. Po aty, pra në Prishtinë, ai kreu shkollën fillore, të mesmën dhe Fakultetin Juridik. Hysi,

Hysni  Alushi

Hysni Alushi

Çmimi: €1 200,00
Përshkrimi
Përshëndetje të gjithëve . Unë jam Hysni Alushi . Kam nisur të këndoj që në moshë të re. Në fillimet e mia, kam qenë pjesë e Grupit Polifornik të Çelo Mezanit, ku merrnim pjesë në aktivitete të ndryshme që organizonte Pallati I Kulturës. Më vonë nxorra albumin e parë me këngë

Islam  Morina

Islam Morina

Çmimi: €1 300,00
Përshkrimi
Përshëndetje për të gjithë anëtarët e platformës MyDasma! Mua më quajnë Islam Morina. Unë jam nga vendi më i madh dhe më i bukur i rrushit, pra nga Anadrinia e Rahovecit. Ne, jo vetëm që kemi traditë prodhimin e produkteve ushqimore, siç është rrushi, bie fjala, mirëpo, ne, gjithashtu,

Kimete  Kurti-Halili

Kimete Kurti-Halili

Çmimi: €1 000,00
Përshkrimi
Unë jam Kimete Kurti - Halili. Jam nga Mitrovica, ndërsa jetoj në Vushtrri. Me muzikë merrem që nga mosha 6 vjeçare. Për mua muzika është vetë jeta. Këndoj të gjitha llojet e muzikës që kërkohen në dasma. Këndoj dhe në konagjegje (këngë të kanës). Shpresoj të shihemi në ahengjet

Klodjan  Meçka

Klodjan Meçka

Çmimi: €1 200,00
Përshkrimi
Unë jam Klodian Meçka nga Elbasani. Kam karrierë të mirëfilltë muzikore, si në Shqipëri poashtu dhe në diasporë. Kam mbaruar Shkollën Artistike ONUFRI, ndërsa kam filluar të këndojë që nga fëmijëria e hershme. Kam një reportuar të gjerë të muzikës shqiptare, që nga Jugu në Veri. Ju

Labinot  Rexha

Labinot Rexha

Çmimi: €3 500,00
Përshkrimi
Unë jam Labinot Rexha. Muzikën e kam pasion. Kam kënduar dhe do të vazhdoj të këndoj nëpër shumë festa dhe ahengje të niveleve të ndryshme gjithandej trojeve shqiptare dhe në vendet ku jeton dhe vepron diaspora shqiptare. Unë e preferoj që, në dasmat dhe gazmendet tjera të vij si një

Leonora  Ndoja Sefgjini

Leonora Ndoja Sefgjini

Çmimi: €700,00
Përshkrimi
Përshëndetje dhe mirë se ju gjeta në Platformën mbarë shqiptare, MyDasma! Unë jam Leonora Ndoja Sefgjini nga Tirana. Jam këngëtare për dekada të tëra. Për mua muzika dhe jeta janë gërshetime shumë të natyrshme, ngase muzika/kënga, sipas meje, gjeneron kënaqësi dhe gëzim dhe kur

Marsona  Taçe

Marsona Taçe

Çmimi: €1 000,00
Përshkrimi
Unë jam kengëtarja Marsona Taçe, e diplomuar në Akademine e Artve të Bukura, dega Kanto! Kam zgjedhur të komunikoj me njerëzit nëpërmjet këngës, pasi muzika depërton me lehtësi në shpirtrat e njerëzve! Dëshiroj të bëhem pjesë e gëzimeve dhe festave tuaja, me zërin tim! Duke ju falenderuar