Filtrat

TË GJITHË KËNGËTARËT

Rina  Ramadani

Rina Ramadani

ÇmimiNegocio çmimin
  Prishtina, Kosovo
Përshkrimi
Rina Ramadani eshte kengtare shume aktive ne pube dhe restorante te ndryshme ne te gjithe Kosoven, eshte ne dispozicionin tuaj edhe per dasma dhe ahengje te tjera te ndryshme. Ju mund ta rezervoni Rinen ne platformen Mydasma. Mos hezito tani, mirepo shtype 'Negocio cmimin' dhe une do te jem ne kontakt

Roland  Cani

Roland Cani

ÇmimiNegocio çmimin
  Gramsh, Albania
Përshkrimi

Unë quhem Roland Cani dhe vij nga qyteti i Gramshit ose, ndryshe, siç më njohin, Landi i Buqës. Dashuria për muzikën ka lindur qëkur dhe unë u linda, dhe asnjehere nuk mund ta mendoj jetën pa muzikën. Nëpërmjet kësaj platforme na mundësohet

Sabri  Haxholli

Sabri Haxholli

ÇmimiNegocio çmimin
  Prishtina, Kosovo
Përshkrimi

Përshëndetja nga unë Sabri Haxholli!
Jam një këngëtar me plot pasion ndaj profesionit. Kam filluar qysh nga mosha e fëmijërisë të këndoj, në manifestime përvjetore, koncerte, dasma e në evente të ndryshme. Tani

Sadik  Krasniqi

Sadik Krasniqi

ÇmimiNegocio çmimin
  Landskrona, Sweden
Përshkrimi

Sadik Krasniqi (Diki) prej shumë vitesh qëndron në skenën muzikore duke publikuar këngë live e duke performuar në evente të ndryshme muzikore, madje edhe në ahengje familjare, ku është shumë i kërkuar. Melosi i pastër shqip ka bërë

Shkelzen  Krasniqi

Shkelzen Krasniqi

ÇmimiNegocio çmimin
  Fushë Kosovë, Kosovo
Përshkrimi

Përshëndetje!
Unë jam Shkelzen Krasniqi. Jam një këngëtar që marr pjesë në evente të ndryshme si dasma, fejesa, këna, ditëlindje etj. Jam duke bërë progres të vazhdueshëm në karrierën time muzikor.

Shpend  Latifi

Shpend Latifi

ÇmimiNegocio çmimin
  Kumanovo, Macedonia (the former Yugoslav Republic of)
Përshkrimi

Pershendetje. Jam Shpend Latifi dhe vij nga qyteti i Kumanoves. Ne skene me profesionalisht jam paraqitur qysh nga viti 2005 ku isha finalist i spektaklit te njohur "Ethet e se premtes mbrema". Qysh nga atehere, karieren time e kam zhvilluar pa nderprere deri me sot, si me muzike zbavitese

Shpend  Tahiri

Shpend Tahiri

ÇmimiNegocio çmimin
  Prishtina, Kosovo
Përshkrimi
Unë jam Shpend Tahiri nga Prishtina. Unë, për të gjithë ata që s'kanë pasur rastin të më njohin më parë dhe ta dëgjojnë këngën time, kam qenë dhe jam shumë aktiv nëpër gezime festive të ndryshme gjithandej vendit. Ju njoftoj se, tani e tutje, edhe unë jam pjesë e platformës MyDasma.

Shpresa  Vesalaj

Shpresa Vesalaj

ÇmimiNegocio çmimin
  Prishtina, Kosovo
Përshkrimi
Përshëndetje miqtë e mi! Përshëndetje adhurues të këngës sime! Ju njoftoj se, tashmë, unë jam pjesë e platformës online të të gjitha festave dhe ahengjeve shqiptare, MyDasma, dhe se, nga tani e tutje, ju mund t’më gjeni dhe rezervoni po aty, krejtësisht online dhe pa u shqetësuar