Filtrat

TË GJITHË KËNGËTARËT

Artir  Gjikokaj

Artir Gjikokaj

ÇmimiNegocio çmimin
  Fushë Kosovë, Kosovo
Përshkrimi

Përshëndetje nga unë Artir Gjikokaj!

Unë kam një karrierë disa vjeçare që e bëj me shumë pasion. Disa nga këngët që kam publikuar përgjatë viteve janë: ''Boll kam duru'' në 2016, ''Kjo

Ben  Goçaj

Ben Goçaj

ÇmimiNegocio çmimin
  Shkoder, Albania
Përshkrimi
Emri im eshte Ben Goçaj,kendoj qe ne moshe te re muzike popullore.Jam nga Shkodra dhe prej shume vitesh marr pjese ne dasma,gezime familjare te ndryshme si dhe koncerte brenda dhe jashte vendit. Muzika eshte burimi i shpirtit tim.Gezimi me i madh i imi eshte kur njerezit ndjehen te lumtur me kenget

Blerina  Gashi

Blerina Gashi

ÇmimiNegocio çmimin
  Prishtina, Kosovo
Përshkrimi

Mua më quajnë Blerina Gashi dhe jam nga Prishtina jonë e bukur. Me muzikë kam nisur të merrëm qëkur kam qenë fëmijë. Pjesëmarrja ime e hershme në aktivitete të ndryshme muzikore ka qenë një inspirim i pashoq për mua dhe,

Blerina  Musa

Blerina Musa

ÇmimiNegocio çmimin
  Ferizaj, Kosovo
Përshkrimi
Për ju që nuk më njihni, unë jam Blerina Musa. Me muzikë kam filluar të merrem qysh në moshë të re. Sa për kureshtjen tuaj, rrjedh nga një familje me traditë në muzikën popullore shqiptare. Këndoj kryesisht këngë artistike, këngë popullore dhe argëtuese. Megjithatë, krahas angazhimeve

Brian  Ibro

Brian Ibro

ÇmimiNegocio çmimin
  Tirana, Albania
Përshkrimi

Burim  Hoxha

Burim Hoxha

ÇmimiNegocio çmimin
  Prishtina, Kosovo
Përshkrimi

Përshëndetje nga unë Burim Hoxha!
Kam marr disa çmime në festivalet më të mëdhaja në trojet Shqiptare!
N
ë vitin 2004 në ''Këngën

Dafina  Kastrati

Dafina Kastrati

ÇmimiNegocio çmimin
  Gjakovë , Kosovo
Përshkrimi

Përshëndetje!
Jam Dafina Kastrati nga Gjakova. Merem me muzikë prej 20 vitesh: Gjithashtu jam edhe aktore e filmave dhe moter medicinale. Më herët kam qenë kareografe e valleve

Defatoret  Shqiptare

Defatoret Shqiptare

ÇmimiNegocio çmimin
  Ferizaj, Kosovo
Përshkrimi

Pershendetje nga ne defatoret 'Shqiptare'

Nuk ka hijeshi dasma e as kanagjeqi pa defa! Rezervojeni tani datën tuaj tek DEFATORET