Anjeza Qose

 Lagja Porti, Shengjin, Lezhe, Shqiperi.

  • Çmimi €500,00
REZERVOJE TANI

Detajet

Une Jam Anjeza Qose.Kam lindur ne qytetin e bukur te Gramshit,Pasioni per muziken ka nisur qe ne femijerine time ku merja pjese ne festivalet e pallatit te kultures se gramshit.Me pas kam vazhduar te merem me muzike moderne dhe kam realizuar dy klipe ne kete lloj muzike.Kam qene pjesemarrese ne Top Fest 4 me kengen gabimisht.Me pas ne vitin 2007 kam konkuruar ne Festivalin ''Kenga Magjike''.me kengen Dimension.Me pas veprimtaria ime ka vazhduar me pjese marrjen si kengetare neper dasma brenda dhe jashte vendit.Muzika per mua eshte dashuria me e madhe.Me prenotoni nepermjet Mydasma qe te gezojme sebashku dhe te bejme te paharruar diten tuaj me te rendesishme!

I Lirë

# Data dhe ora e fillimit Data dhe ora e përfundimit
1. 2019-07-19 16:00:00 2019-07-20 23:00:00

Komentet (Vlerësimet)

S’ka ende ndonjë koment.

aftësitë

  • Muzikë Pop
  • Muzikë Moderne
  • Muzikë Popullore Toske
  • Muzikë Tallava

Vendi në hartë