Labinot Rexha

 Geneva, Switzerland

  • Çmimi €3 500,00
REZERVOJE TANI

Detajet

Une jam Labinot Rexha. Muziken e kam pasion. Kam kenduar dhe do te vazhdoj te kendeoj neper shume festa dhe ahengje te niveleve te ndryshme gjithandej trojeve shqiptare dhe ne vendet ku jeton dhe vepron diaspora shqiptare. Une e preferoj qe, ne dasmat dhe gazmendet tjera te vij si nje orkester e kompletuar. Me lejoni qe une te behem pjease e gezimit tuaj! Shendet nga une Labi!

I Lirë

# Data dhe ora e fillimit Data dhe ora e përfundimit
Asnjë e dhënë (shënim) s'u gjet

Komentet (Vlerësimet)

S’ka ende ndonjë koment.

aftësitë

  • Asgjë nuk është listuar deri më tani.

Vendi në hartë