Restorant Kujtim Brahimi

 Rr. Hamit Dollani, Lagjja: ''Xhile Lici'', Gramsh, Albania

  • Min.njerëz 30
  • Max. njerëz 100
  • Emri i ahengut
  • Çmimi për njeri
Merr çmimin

Përshkrimi

Restorant "Kujtim Brahimi" është një biznes familjar në qytetin e Gramshit, në të cilin organizohen dasma, bankete, gosti, fejesa dhe festa të ndryshme familjare. Ushqimi tradicional i qytetit të Gramshit gërshetohet mjaft bukur me çdo kërkesë që ka klienti për ta përmbushur dëshirën tuaj për një aheng të përkryer. Na kontaktoni nëpërmjet Mydasma dhe ne do të ju sigurojmë që të bëjmë realitet çdo dëshirë tuajën. Ju mirëpresim!

Paketat ofertuese të ushqimit dhe pijeve

**Anipasta**
Sallatë jeshile
Djathë i bardhë dhe kackavall
Fërgesë
ullinj,domate,tranguj,limon
**Pjata e parë**
- MISH 500 GR ME PATATE
**Pjata e dytë**
Bërxollë me byrek
**Pjata e tretë**
Rizoto me role pule
**Fruta të stinës**
**Embëlsië**
Trelece ose bakllava
**Pijet alkolike dhe jo alkolike**
Verë e kuqe/e badhë
Raki rrushi
Birra korca
coca cola,fanta,ivi,ujë natyral/ujë me gaz

Pajisje

  • Parkingu i makinave
  • Dhoma nënave dhe foshnjave
# Data dhe ora e fillimit Data dhe ora e përfundimit
Asnjë e dhënë (shënim) s'u gjet

Vendi në hartë

Komentet (Vlerësimet)

S’ka ende ndonjë koment.