Restorant “Ardial”

 Rr/Lagja nr.1, Bathore, Kamëz, Albania

  • Min.njerëz 100
  • Max. njerëz 300
  • Emri i ahengut
  • Çmimi për njeri
Merr çmimin

Përshkrimi

Bar Restorant "Ardial" ju ofron një ambient të ngrohtë dhe familjar, me një shërbim cilësor, ku mund të shijoni një shumëllojshmëri gatimesh. Te ne do të gjeni një shumëllojshmëri ushqimesh cilësore. Organizojmë festa familjare, martesa, fejesa dhe ahengje të ndryshme. Në ambientet tona do të gjeni edhe bar-kafe për të kaluar momente qetësie dhe çlodhjeje. Ju mirëpresim!

Paketat ofertuese të ushqimit dhe pijeve

**Antipasta**
Rosto
Romstek
Sallam
Salcë kosi
Djathë i bardhë
Limon
Domate
Tranguj
Ullinj
Majdanoz
**Mesore**
Tavë dheu ( 2-3)
Sallatë mikse (2)
Salcë kosi e përpunuar ,dy mesore
Perime zgare të skuqura
Bukë misri furre
Frutat 5-6 lloje (dy kosha për cdo tavolinë)
**Shoqëruese**
Shishqebab
Bërxollë shqeto
Biftek me garniturë
Djathë kackavall
Byrek
Limon
Marinadë
Mish furre me patate
**Ëmbelsira**
Pastë me krem special
Akullore
Tortë cifti
**Pije alkolike**
Birra Peroni
Birra Amstel
Birra Kuqalashe
Verë Luani /Skenderbeu
Raki Aquila
** Pije freskuese**
Ujë Spring
Pepsi ose cola me kanaç
Ivi ose fanta me kanaçe
•••• Në meny përfshihet koktejli me shampanjë dhe fishekzjarret••••

Pajisje

  • Parkingu i makinave
# Data dhe ora e fillimit Data dhe ora e përfundimit
Asnjë e dhënë (shënim) s'u gjet

Vendi në hartë

Komentet (Vlerësimet)

S’ka ende ndonjë koment.