Restorant “ Laci”

 Rr. Demokracia, Zall Herr (përballë Xhamisë),Kamëz, Shqipëri.

  • Min.njerëz 50
  • Max. njerëz 200
  • Emri i ahengut
  • Çmimi për njeri
Merr çmimin

Përshkrimi

Restorant “Laci” është një nga restorantet më të frekuentuara të zonës. Ushqimi tradicional dhe atmosfera e ngrohtë familjare janë një nga arsyet që dasma juaj në restorantin tonë do të ngelet në mendjen tuaj dhe të dasmorëve shumë gjatë. Ju ftojmë të na rezervoni nëpërmjet Mydasma dhe ju premtojmë që s'do mbeteni të zhgënjyer. Kënaqësia juaj, detyrimi ynë. Ju mirëpresim!

Paketat ofertuese të ushqimit dhe pijeve

** Pjata e parë **
Djathë i bardhë
Djathë kackavall
Kungull
Patëllxhan
Proshutë krudo
Proshutë vici
Limon,karrotë
Ullinj të zi
Turshi
** Pjata e dytë **
Tavë dheu
Bukë misri
** Pjata e tretë **
Bërxollë
Byrek me qumësht
Rosto
** Pjata e katert**
Mish qingji furre ( 300 gr personi )
1 kokë qingji ( në tavolinë )
** Pjata e pestë**
Biftek me salcë kërpudhash
Patate
Sallatë jeshile me limon
** Pjata e gjashtë**
Mish furre në kupa ( me salcë limoni)
** Mesoret**
Sallatë rukola
Ajkë me speca
Salcë kosi pikante
**Fruta**
Mollë,portokalle,banane,kivi,rrush,dardhë
** Ëmbelsira **
Torta e dhëndrit
Bakllava
** Pije alkolike**
Raki rrushi
Verë e kuqe / e bardhë ( të lokalit)
Birra Amstel
Birra elbar
** Pijet freskuese**
Coca cola 250 ml
Fanta 250 ml
Ujë me gaz/ujë pa gaz 0.5 l
••••Koktej i përfshirë në cmim ••••

Pajisje

  • Parkingu i makinave
  • Sheshi i lojrave për fëmijë
  • Dhoma nënave dhe foshnjave
# Data dhe ora e fillimit Data dhe ora e përfundimit
Asnjë e dhënë (shënim) s'u gjet

Vendi në hartë

Komentet (Vlerësimet)

S’ka ende ndonjë koment.