Hotel Gold and Gold

 Dajt , Linzë , Pranë Vilave Arabe , Tiranë , Shqipëri

  • Min.njerëz 50
  • Max. njerëz 400
  • Emri i ahengut
  • Çmimi për njeri
Merr çmimin

Përshkrimi

Bar Restorant Hotel "Gold & Gold" i vendosur në një nga zonat më të qeta dhe piktoreske të Tiranës, ofron për ju ambientet e tij komode dhe plot shije për gëzimet tuaja me ushqime cilësore dhe nën kënaqësinë e një prej pamjeve më të bukura që ofron pozicioni në zonën ku mund të shihet e gjithë Tirana dhe perëndimi i diellit, ndërkohë që jeni duke shijuar një gotë verë, në ambientet e barit, restorantit apo duke u çlodhur në dhomat e hotelit. Për të gjithë ata që e kanë të vështirë ta zgjedhin një vend perfekt për dasmën e tyre, "Gold & Gold" sjell zgjidhjen më të mirë, me një sallë moderne, plot hapësirë dhe me një kuzhinë të larmishme dhe cilësore. Rezervoje tani në MyDasma! Ju Mirëpresim .

Paketat ofertuese të ushqimit dhe pijeve

1. MESORE
Sallate Rukola , Panxhar ,Ullinj
Tave Dheu
Fruta Mikse
2. ANTIPASTA
3. Berxolle e shoqeruar me patate
4. Mish dhe Byrek
5. Pije Pa Limit ( Vere , Raki , Birra , Pije Freskuese , Uje me/pa gaz )

Pajisje

  • Parkingu i makinave
  • Pishina
# Data dhe ora e fillimit Data dhe ora e përfundimit
Asnjë e dhënë (shënim) s'u gjet

Vendi në hartë

Komentet (Vlerësimet)

S’ka ende ndonjë koment.