Grand Park 2 Luanët

 Linzë , Tiranë , Shqipëri

  • Min.njerëz 50
  • Max. njerëz 400
  • Emri i ahengut
  • Çmimi për njeri
Merr çmimin

Përshkrimi

Grand Park 2 Luanet siguron ambiente komode për të gjithë të dashurit dhe familjarët tuaj .Guzhina është një nga më të specializuarat tradicionale shqiptare dhe moderne. Ne ju sigurojmë ambiente të jashtme me pamje relaksuese dhe mjaft magjepsëse .Stafi ynë është i palodhur dhe në cdo kohë në gadishmërinë tuaj . Gjithashtu diponojmë edhe parking për mjetet tuaja , pishinë dhe lojra për femijë . Grand Park 2 Luanet është vendi i përsosur për të organizuar dasmat , fejesat dhe gëzimet tuaja . Rezervoje tani dhe ju mirëpresim !

Paketat ofertuese të ushqimit dhe pijeve

*Antipastë (Fantazi e shefit)
Sallatë , Lakër , Proshutë dhe Shegë
Sallatë 2 Luanët (Sallatë , rukola , domate , tranguj , misër , mozarela , arra )
Perime Zgare dhe te ziera
Tavë Spinaqi
Fërgesë Tirane
*Berxollë Viçi 2 copa
*Shishqebab pule me patate furre
*Mish Qingji 500 gr me byrek
*Fruta
Embelsirë
Pije pa limit , ujë , pije freskuese , verë , raki , birrë

Pajisje

  • Parkingu i makinave
  • Sheshi i lojrave për fëmijë
  • Pishina
# Data dhe ora e fillimit Data dhe ora e përfundimit
Asnjë e dhënë (shënim) s'u gjet

Vendi në hartë

Komentet (Vlerësimet)

S’ka ende ndonjë koment.