Bar Restorant "Sonida"

 Rr. Hamit Dollani, Lagja Sporti, Gramsh, Shqipëri

  • Min.njerëz 50
  • Max. njerëz 350
  • Çmimi €20.00 për njeri
REZERVOJE TANI

Përshkrimi

Bar Restorant Sonida eshte restoranti i pare dhe me i njohur per organizimin e dasmave ne zonen e tij . Zgjedhja e pare e kujtdo ka qene dhe do te mbetet Bar Restorant Sonida , per shkak te kuzhines se perkryer , stafit fantastik dhe me pervoje , si dhe amientit te mrekullueshem , me pamje fantastike dhe relaksuese . Nese doni nje dasme apo event tjeter te perkryer , rezervoje daten tende sot ne MyDasma ! Faleminderit !

Paketat ofertuese të ushqimit dhe pijeve

Mesore
Fruta te ndryshme sipas stines
Sallata mix , me perime , proshute , djath etj
Antipasta
Mish Helli dhe Viçi
Pijet : Birra ,Pije freskuese (Coca Cola , Fanta , Sprite ) Vere e kuqe dhe Vere e Bardhe , uje me gaz dhe pa gaz

Pajisje

  • Parkingu i makinave
  I Lirë (dispozicion)
  I zënë
# Data dhe ora e fillimit Data dhe ora e përfundimit
Asnjë e dhënë (shënim) s'u gjet

Vendi në hartë

Komentet (Vlerësimet)

S’ka ende ndonjë koment.