Salla e Dasmave Kurora

 Haxhë Tolaj, Nr.2 Prilep, Deçan

  • Min.njerëz 150
  • Max. njerëz 850
  • Çmimi €0.00 për njeri
REZERVOJE TANI

Përshkrimi

Salla e Dasmave Kurora gjindet ne Prilep te Decanit, eshte nje nder restaurantet me hapsiren me te madhe ne Kosove. Restauranti ka nje kapacitet rreth 850 persona, me nje staf shume profesional, menu te pasur dhe nje ambient te mrekullueshem. Endrra dhe gezimi juaj behet realitet vetem tek Salla e Dasmave Kurora.

Paketat ofertuese të ushqimit dhe pijeve

Kafe
Peme dhe kikirika
Paragjelle per cdo person
Sallate per cdo person
Pleskavice 160gr.
Mish pule me sos 140gr.
File me kajmak 100gr.
Mish ne avull me garnir 160gr.
Pije te gjitha llojeve(Coca Cola,Fanta, Schweppes, Origjinal etj)
Stock, Smirnof,Bodel, Raki te shpise
Vere Stone Castel
Birre Peja, Prishtina,Lashko.
Fishekzjarret dhe shampanja nga restauranti

Pajisje

  • Parkingu i makinave
  • Sheshi i lojëra për fëmijë
  I Lirë (dispozicion)
  I zënë
# Data dhe ora e fillimit Data dhe ora e përfundimit
Asnjë e dhënë (shënim) s'u gjet

Vendi në hartë

Komentet (Vlerësimet)

S’ka ende ndonjë koment.