Grand britain bar restaurant Elfredi

 Shkodër, Albania

  • Min.njerëz 50
  • Max. njerëz 420
  • Emri i ahengut
  • Çmimi për njeri
Merr çmimin

Përshkrimi

‘Grand Britain’ është një sallë dasmash me stil elegant dhe modern, ju mirëpret për të realizuar eventet e juaja në mënyrën më të mirë të mundshme dhe me përkushtimin maksimal nga stafi ynë. Është dita juaj e veçantë, ndaj dhe, vetëm na tregoni ëndrrën tuaj për realizimin e dasmës, ne do ta bëjmë atë realitet. Për ditën më të bukur dhe të paharruar në ‘Grand Britain’ do të gjeni atmosferë të përsosur, organizim profesional, kuzhinë speciale me meny eksluzivisht të përzgjedhur me ushqime bio. Ne organizojmë çdo festë sipas dëshirave tuaja. Çfarë ju ju duhet është, vetëm shtypeni butonin "Negocio çmimin " dhe shihemi pas pak çastesh këtu në platformën MyDasma. Ju mirëpresim në ‘GRAND BRITAIN! 

Paketat ofertuese të ushqimit dhe pijeve

**PJATA E 1**
Antipaste, qofte-pliskavicë, kotolet, mish brinjsh të pjekur në furrë, djath i bardhë, djath kaçkavall, pure, salcë kosi dhe sallatë mikse
**PJATA E 2**
Bërxollë
**PJATA E 3**
Byftek i shoqëruar me rizoto ose tortellini
**PJATA E 4**
Shishqebap me patate të skuqura ose të pjekura në furrë
**PJATA E 5**
Ëmbëlsira, pasta të ndryshme ose akullore
**PIJET FRESKUESE**
Ujë me gaz, ujë natyral
**PIJET ALKOOLIKE**
Birra Amstel dhe Peroni
Verë dhe Raki

Pajisje

  • Parkingu i makinave
  • Sheshi i lojrave për fëmijë
  • Dhoma nënave dhe foshnjave
# Data dhe ora e fillimit Data dhe ora e përfundimit
Asnjë e dhënë (shënim) s'u gjet

Vendi në hartë

Komentet (Vlerësimet)

S’ka ende ndonjë koment.