Xeni Imperial

 Rr. Magjistrale Gjakovë - Prizren, Kosovo

  • Min.njerëz 100
  • Max. njerëz 600
  • Emri i ahengut
  • Çmimi për njeri
Merr çmimin

Përshkrimi

'Xeni Imperial' iu sjell ekskluzivitetin që i bën organizimet tuaja spektakolare, me 2 salla dasmash, njëra prej të cilave, ka, madje, kapacitet deri në 600 karrika, kurse salla verre deri në 250 të tilla. Restoranti ka një meny shumë të pasur dhe të shijshme, të përbërë nga specialitete të ndryshme vendore. 'Xeni Imperial' ka një staf profesional dhe shërbim shumë të ngrohtë dhe ekskluziv. Andaj, ahengu/dasma juaj në 'Xeni Imperial' do të jetë ekskluzive, pa dyshim! Kështu që, nxitoni dhe rezervojeni 'Xeni Imperial'! Shtype butonin dhe shijoje të vecantën, vërtetë, ekskluzive! Ju mirëpresim!

Paketat ofertuese të ushqimit dhe pijeve

>>PARAGJELLA<<
Proshute shtepie, kackavall, djath, suxhuk i tymosur, ullinj, brusketi dhe uniebest, kikirik.
>>SALLATA PËR PERSON<<
Qepë e njomë, sallatë jeshile, domatina, karrotë, djath dhe sos
>>MISHRAT<<
Qofte shtëpie me salcë kosi, peshk trofte me patate, mish viqi dhe fileto pule me perime sezonale
>>PIJET JO ALKOOLIKE<<
Coca Cola, Schwepps, Tonic, (1L) Lëng portokalli, vishnje, pjeshkë, mollë, ujë mineral, dhe natyral
>>PIJET ALKOOLIKE<<
Birra Peja, Birra Prishtina, Gin, Raki rrushi, Votka Smirnoff, Konjak, Badel, Konjak stock, Verë e bardhë Reisling, Verë e zezë Amphora

Pajisje

  • Parkingu i makinave
  • Sheshi i lojrave për fëmijë
  • Pishina
# Data dhe ora e fillimit Data dhe ora e përfundimit
Asnjë e dhënë (shënim) s'u gjet

Vendi në hartë

Komentet (Vlerësimet)

S’ka ende ndonjë koment.