Restorant Hima

 Rr. Daci, Farke,Tiranë, Albania

  • Min.njerëz 100
  • Max. njerëz 300
  • Emri i ahengut
  • Çmimi për njeri
Merr çmimin

Përshkrimi

Bar Restorant Hima ështe vendi ideal për organizimin e eventit tuaj më të rëndësishëm, organizimin e dasmes tuaj të ëndrrave. Gjithashtu, ofrohet ambient për organizime të ndryshme si ditëlindje, fejesa dhe evente të tjera të ndryshme. Stafi i kualifikuar dhe arredimi i ambientit në mënyrë moderne bën që dasma juaj të bëhet e paharrueshme. Ambient për bar, kafe dhe coctails. Dëshira jonë është që t'ju kemi mysfairë në konakun tonë të mrekullueshëm. Ju mirepresim!

Paketat ofertuese të ushqimit dhe pijeve

*ANTIPASTE*
Rosto, fileto pule, kaçkavall, djath i bardhë, sallatë ruse, ullinj, tranguj, domate, gogozhare
Sallatë greke për tre persona
Salcë kosi për tre persona
Tavë dheu për dy persona
Perime zgare
*PJATA E PARË*
Kernaca mekapse
*PJATA E DYTË*
Biftek me bërxollë dhe patate
*PJATA E TRETË*
Mish qingji i pjekur 500 gr + byrek
*FRUTA*
5 lloje për katër persona
*ËMBËLSIRA*
Torta e çiftit + shampanjë
Tortë për dasmorët
*PIJET ALKOOLIKE DHE JOALKOOLIKE - PA LIMIT*
Birra Amstel, raki, verë
Kola, Fanta ekzotik/portokall, ujë me gaz/pa gaz
Në çmim përfshihet dhe arredimi i lokalit!

Pajisje

  • Parkingu i makinave
  • Sheshi i lojrave për fëmijë
  • Dhoma nënave dhe foshnjave
# Data dhe ora e fillimit Data dhe ora e përfundimit
Asnjë e dhënë (shënim) s'u gjet

Vendi në hartë

Komentet (Vlerësimet)

S’ka ende ndonjë koment.