Vila 26

 Rr. Tiranë-Vaqarr, Vishnje, Tiranë, Albania

  • Min.njerëz 50
  • Max. njerëz 250
  • Emri i ahengut
  • Çmimi për njeri
Merr çmimin

Përshkrimi

Vendosur në Vishaj, "Vila 26" ështe një nga ndërtimet më të bukura në zonë. Kjo pronë ka një restorant dhe një shesh lojrash për fëmijë. Disponon, gjithashtu, 5 dhoma hoteli të cilat janë të pajisura secila me një tarracë. Tirana është 12 km nga Vila, ndërsa aeroporti ndërkombëtar 'Nënë Tereza' është 28 km larg. Restoranti është i përshtatshëm për realizimin e dasmave madhështore në natyrë. Ambienti është i përshtatshëm, gjithashtu, për organizim datëlindjesh, fejesash dhe çdo eventi tjetër. Mënyja jonë e pasur ofrohet në mëny dasmash dhe mëny katering. Mbajeni mend një gjë: Cilësi absolute dhe shërbim profesional ofrohet vetëm në ambientet tona. Ju kujtojmë se, ju mund të kaloni çaste relaksuese buzë pishinës sonë në periudhën e verës ose ta përdorni atë si një aksesor për t'i dhënë më shumë ngjyra dhe klasë ceremonisë së dasmës tuaj. Ejani në "Vila 26" dhe bëjeni realitet ëndrren tuaj për një dasëm magjike. Rezervo tani! Ju mirëpresim!

Paketat ofertuese të ushqimit dhe pijeve

*MESORE*
Perime të ziera dhe perime zgara
Sallatë fshati, sallatë cezar, rukola
Salcë kosi, xaxiq
Fërgesë verore, tavë dheu
*ANTIPASTA*
Speca furre
Rosto
Ramstek
Djath i bardhë, djath dhie, kaçkavall
Proshutë krudo më pjepër
Kaprezo
Mocarela
Sallam pikant
Lakror
*PJATA E DYTË*
Mish qingji ose keci me patate furre ose rizoto
*PJATA E TRETË*
Fileto viçi me salcë tartufi
*FRUTA TE STINËS*
*PIJET PA LIMIT*
Birrë, ujë, verë, pije freskuese
***MENY KATERING***
Spec furre
Djathë dhie
Djathë kaçkavall
Pomodorini
Ullinj
Patate furre të skuqura
Sallatë fshati
Sallatë cezar
Sallatë Rukola
Lakror
Perime të ziera
Bretkosa
Shishqebap pule
Romstek
Krahë pule
Salcicë
Kotoleta pule
Pica
Brusketa
Proshutë krudo
Fruta
*PIJET PA LIMIT*
Freskuese
Birra me shishe për të rriturit
**CMIMI I KËSAJ MENYJE PËR FËMIJËT ËSHTË 11 EURO**

Pajisje

  • Parkingu i makinave
  • Sheshi i lojrave për fëmijë
  • Pishina
  • Dhoma nënave dhe foshnjave
# Data dhe ora e fillimit Data dhe ora e përfundimit
Asnjë e dhënë (shënim) s'u gjet

Vendi në hartë

Komentet (Vlerësimet)

S’ka ende ndonjë koment.