Elite Palace

 Rr. Alajdin Frashëri, Tiranë, Albania

  • Min.njerëz 30
  • Max. njerëz 100
  • Emri i ahengut
  • Çmimi për njeri
Merr çmimin

Përshkrimi

E vendosur në Tiranë, 6 km larg nga Galeria Kombëtare e Arteve, ‘Elite Palace’ ofron dhoma me ajër të kondicionuar dhe një kopsht shumë të bukur. Ndër pajisjet e kësaj prone janë një restorant, një banak 24 orësh i hapur si dhe shërbim dhome, poashtu dhe WiFi, krejtësisht, falas. Mysafirët mund të shërbehen me pije të ndryshme dhe të freskëta në bar. Në hotel çdo dhomë vjen me një banjo private. ‘Elite Palace’ ofron një mëngjes kontinental ose kuzhinë të hapur. Godina jonë ofron një tarracë dielli. Dajti Express është 4.3 km nga "Pallati Elite", ndërsa Sheshi Skënderbej është vetëm 7 km larg. Hoteli ynë është njëri nga vendet më të vlerësuara në Tiranë. Ne, jemi, gjithmonë, në nivelin më të lartë të detyres. Ne duam që mysafirët tonë të marrin dhe përjetojnë më të bukurën dhe më të mirën nga ne. Dasëm, fejesë, apo çfarëdo eventi tjetër, ne, ju sigurojmë se jemi garuesit më seriozë dhe më të sinqertë në zonë, jo vetëm me çmim, por edhe me shërbim dhe ushqim cilësor. Kështu që, mos hezitoni, por rezervojeni hotelin tonë dhe shijojeni më të mirën dhe jetojeni të vërtetën! Ne, ju mirëpresim! Shtype ‘Rezervoje Tani’!

Paketat ofertuese të ushqimit dhe pijeve

*KOKTEJ I MIRESEARDHJES*
Spumante,Leng frutash
*ANTIPASTE PERSONALE*
Djathe burrata
Pesto genoveze
Role me perime
Proshute pule
Fik me proshute
Panxhar i pjekur me arra
Haviar patellxhani
*MESORE*
Sallate rukola parmegano
Tave spinaq,pana,finokio
Miks kroketash
Tave dheu
*PJATA E PARE*
Biftek vici i shoqeruar me rizoto milaneze
Flan lule laker,krem bizelesh
*PJATA E DYTE*
Qengj furre me patate furre
Krem kerpudhash
*EMBELSIRA*
Sufle me cokollate
Fruta te stines

Pajisje

  • Parkingu i makinave
  • Dhoma nënave dhe foshnjave
# Data dhe ora e fillimit Data dhe ora e përfundimit
Asnjë e dhënë (shënim) s'u gjet

Vendi në hartë

Komentet (Vlerësimet)

S’ka ende ndonjë koment.