Bar Restorant 'Kastriotët'

 Rr. Alush Frakulla, Uzina e Autotraktorëve, Tiranë, Albania

  • Min.njerëz 50
  • Max. njerëz 180
  • Emri i ahengut
  • Çmimi për njeri
Merr çmimin

Përshkrimi

Restorant ‘Kastriotët’, nga vetë emri tregon tradicionalitetin e tij si në kuzhinë, në arrëdim dhe në shërbim. Pozicionimi në periferi të Tiranës, me ajër, jashtëzakonisht, të pastër dhe larg nga zhurma e kryeqytetit, na favorizon tejmase. Në restorantin tonë, ju, mund të organizoni dasma, fejesa, datëlindje, dhe çdo festë/gazmend tjetër tuajin. Gjithashtu, edhe nëse doni të konsumoni një darkë të qetë me familjen tuaj dhe ta kaloni natën në dhomat e hotelit tonë për një fundjavë krejtësisht ndryshe nga të tjerat, ne, gjithsesi, ju mirëpresim. Dëshira juaj është detyrimi ynë, ndaj dhe përkushtimi ynë ndaj klientit është 100 përqind. Ju inkurajojmë dhe, gjithsesi, ju mirëpresim që festën tuaj ta realizojmë së bashku, përmes, tashmë, mënyrës më të lehtë të mundshme, të quajtur MyDasma. Dita e juaj më e veçant e jetës, nuk është e veçantë vetëm për ju, ajo qëndron si e tillë edhe për ne. Prandaj, urdhëroni dhe shtypeni butonin “Rezervoje Tani” dhe do të shihemi tek vendi i mrekullive, pra në platon e bukurisë dhe dashurisë së quajtur, Restorant ‘Kastriotët’, pikërisht, në ditën tuaj më të lumtur! Dyert tona, gjithmonë, qëndrojnë të hapura për ju!

Paketat ofertuese të ushqimit dhe pijeve

*ANTIPASTA*
Djath i bardhë, djath kaçkavall, fileto pule, ramstek, turshi, proshutë, limon, ullinj, kastraveca, karrotë e grirë, sallatë ruse
*TË NGROHTA*
Qofte (2 persona)
Tavë dheu (1 për dy persona)
*SALLATURINA*
Salcë kosi e përgatitur
Perime zgare dhe të ziera
Sallatë greke
*PJATA E DYTË*
Mish viçi/qingji i pjekur në furrë; 400 gr shoqëruar me patate
*PJATA E TRETË*
Bërxollë 300 gr me byrek
*PIJET PA LIMIT*
Birra, Fanta,Coca cola, Sprite, ujë me gaz/pa gaz, raki, verë e bardhë/e kuqe
*ËMBËLSIRA*
Pasta për çdo person
*FRUTA TË STINËS*

Pajisje

  • Parkingu i makinave
  • Dhoma nënave dhe foshnjave
# Data dhe ora e fillimit Data dhe ora e përfundimit
Asnjë e dhënë (shënim) s'u gjet

Vendi në hartë

Komentet (Vlerësimet)

S’ka ende ndonjë koment.