Dolce Vita

 Rr. Marikaj, Vorë, Tiranë, Albania

  • Min.njerëz 100
  • Max. njerëz 300
  • Emri i ahengut
  • Çmimi për njeri
Merr çmimin

Përshkrimi

Bar Restorant Piceri 'Dolce Vita' është vendi ku mund tw shijoni ushqime tradicionale në natyrën më të bukur dhe pastër shqiptare dhe, gjithsesi, edhe brenda ambienteve të mrekullueshme të restorantit. Realizoni eventet tuaja në mënyrën më të përkryer dhe më përkushtim maksimal nga stafi ynë. Pjatat tradicionale shqiptare janë specialiteti ynë, por, megjithatë, ne iu përshtatemi çdo kërkeseje të klientit. Për ne është parësore që ju të ngelëni të kënaqur dhe të realizoni ditën tuaj të dasmës ashtu siç keni dëshiruar gjithmonë. Për ta bërë një gjë të tillë realitet, shtype 'Rezervoje Tani' dhe, pastaj prit momentin e lumturisë dhe shijoje atë pafundësisht! Ju mirepresim!

Paketat ofertuese të ushqimit dhe pijeve

*PIJA E MIRESEARDHJES NE AMBJENTET E JASHTME*
*MESORE TE NDRYSHME TE FTOHTA TE SHUMELLOJSHME(1/4 PERSONA)
Rukola,barbeque,kastravec i mbushur,perime zgare ose te ziera,brusketa
*PJATA E PARE*
Antipaste e ftohte,rosto vici,romstek vici,djathe miks,salce kokteili dhe te ndryshme + dekorin e pjates
*MESORE TE NXEHTA(2 PERSONA/1 TAVE DHEU)*
*PJATA E DYTE*
Biftek,Qofte,Rizoto me perime
*PJATA E TRETE*
Mish qingji me patate furre
*FRUTA MIKS TE STINES*
*TORTA E CIFTIT*
Akullore ose paste
*PIJET PA LIMIT*
Raki rrushi,Vere e hapur me shishe,birra te ndryshme,uje me gaz dhe natyral,pije freskuese te ndryshme

Pajisje

  • Parkingu i makinave
  • Sheshi i lojrave për fëmijë
  • Dhoma nënave dhe foshnjave
# Data dhe ora e fillimit Data dhe ora e përfundimit
Asnjë e dhënë (shënim) s'u gjet

Vendi në hartë

Komentet (Vlerësimet)

S’ka ende ndonjë koment.