Julton Events

 Autostrada Tiranë-Durrës, km 4, Domje, Tiranë, Albania

  • Min.njerëz 100
  • Max. njerëz 300
  • Emri i ahengut
  • Çmimi për njeri
Merr çmimin

Përshkrimi

“Julton Events” është njëri nga restorantet më të njohur për realizimin e eventeve dhe, në veçanti, dasmave. Mysafirët tanë mbetën gjithmonë të mrekulluar pasi shërbimi, stafi dhe profesionalizmi që ne ofrojmë janë nga më të spikaturit. Pozicioni ynë shumë i favorshëm në autostradë dhe përshtatja jonë me çdo dëshirë të klientit na bën të dallohemi nga të tjerët. Jeni të mirëpritur të na prenotoni nëpërmjet MyDasma dhe, ju sigurojmë që, assesi, nuk do zhgënjehëni. Ne ua bëjmë, vërtetë, të bukur ditën tuaj të veçant! Shtype butonin “Rezervoje Tani” dhe shihemi në ahengun tuaj! Faleminderit shumë për besimin tuaj dhënë neve!

Paketat ofertuese të ushqimit dhe pijeve

*PJATA E PARË*
Antipasta personale
Sallate jeshile,kastravec,domate,salce kosi,djathe i bardhe dhe kackavall,gogozhare,ullinj.limon,romstek me mish vici
*PJATA E DYTË*
Rosto vici me leng dhe djathe te grire
*PJATA E TRETË*
Tave dheu tiranase per 2 persona
*PJATA E KATËRT*
Biftek viçi me patate
*PJATA E PESTË*
Berxolle vici sade me rizoto
*FRUTA TE STINËS*
Molle ,banane,portokalle etj
*ËMBËLSIRAT*
Torta(Pasticeri Venezia)
*PIJET TË PAKUFIZUARA*
Raki rrushi,Vere e kuqe dhe e bardhe,pepsi,ivi,7-up,uje me gaz dhe pa gaz,birra Berlin,birra Tirana.

Pajisje

  • Parkingu i makinave
  • Dhoma nënave dhe foshnjave
# Data dhe ora e fillimit Data dhe ora e përfundimit
Asnjë e dhënë (shënim) s'u gjet

Vendi në hartë

Komentet (Vlerësimet)

S’ka ende ndonjë koment.