Resort Eiffel

 Autostrada Tiranë-Durrës, km.5, (përball QTU), Albania

  • Min.njerëz 50
  • Max. njerëz 360
  • Emri i ahengut
  • Çmimi për njeri
Merr çmimin

Përshkrimi

Kompleksi Eiffel ndodhet në autostradën Tiranë-Durrës, që nga viti 2001. Kjo është një nga strukturat e para të ndërtuara në këtë zonë. Në ambientet tona, përveç mikpritjes shqiptare dhe një shërbimi miqësor, do të gjeni ngushëllim dhe rehati që ofron hoteli ynë. Për vite me rradhë, kompleksi ynë është bërë destinacioni i shumë turistëve që duan të kalojnë ditë të nxehta të verës në freskinë e pishinës dhe të përjetojnë gatimet e mrekullueshme me shumë shije që shërbehen në restorantin tonë. Pranë nesh do të gjeni gjithashtu vendin ideal për të zhvilluar ceremoni të ndryshme, si për shembull: dasmen tuaj të enderruar. Prandaj, nxitoni dhe shtypeni butonin ' Rezervoje Tani'! Ne ju mirëpresim!

Paketat ofertuese të ushqimit dhe pijeve

Koktej (Pija e mirëseardhjes + 100 lekë personi)
>>MESORE<<
Rukola, portokall dhe pamixhano
Sallatë mikse me luleshtrydhura dhe djath emental
Fërgesë me mish
Rosto viçi e përgatitur me salcë
Qofte picajola
Tapas (Meze mishi)
>>PJATA E PARË<<
Eskallop me perime xhulien dhe demi glace e shoqeruar me rizoto sipas dëshirës
>>PJATA E DYTË<<
Bërxollë viçi e shoqëruar me patate furre dhe mish qingji
>>ANTIPASTA<<
>>ËMBËLSIRA<<
Fruta mikse
Embëlsirë
>>PIJET ALKOOLIKE<<
Raki rrushi e lokalit
Verë e kuqe dhe e bardhë itaiane
Birra Amstel, Heineken dhe Peroni
>>PIJET JO-ALKOOLIKE<<
Ujë me gaz dhe ujë natyral
Coca cola, Sprite dhe Fanta

Pajisje

  • Parkingu i makinave
  • Sheshi i lojrave për fëmijë
  • Pishina
  • Dhoma nënave dhe foshnjave
# Data dhe ora e fillimit Data dhe ora e përfundimit
Asnjë e dhënë (shënim) s'u gjet

Vendi në hartë

Komentet (Vlerësimet)

S’ka ende ndonjë koment.