Hotel "Doro City"

 Rr. Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Tiranë, Albania

  • Min.njerëz 50
  • Max. njerëz 200
  • Emri i ahengut
  • Çmimi për njeri
Merr çmimin

Përshkrimi

Hotel Doro City, pronë e familjes Llakmani, është një hotel luksoz me 4 yje i cili përcakton prestigjin, traditën dhe mikpritjen në një atmosferë të qetë. Hoteli ndodhet në një pozicion ideal dhe një distancë prej vetëm pak minutash në këmbë nga qendra e Tiranës nga objektet kulturore dhe atraktive turistike të Tiranës. Ne ju ofrojmë një mikpritje shqiptare dhe një shërbim miqësor që e bën atë zgjedhjen tuaj për biznes apo zbavitje. Është kënaqësi për ne t'ju ndihmojmë ta realizoni dasmën e ëndërrues suaj në ambientet tona luksoze. Stafi ynë do të shërbejë për çdo nevojë tuajën me ekspertizën e tij, shërbimin elegant, detajet e stolisjes, meny të veçantë të dasmës dhe kokteje, për të krijuar një festë të paharrueshme. Është dita e juaj e veçantë, Vetëm na tregoni ëndrrën tuaj për organizimin e dasmës, ne do të ju tregojmë realizimin e saj. Çfarë mund të imagjinoni dhe më shumë, Kjo ngjarje e paharrueshme meriton një atmosferë të përsosur dhe organizim nga një ekip profesional. Vetëm na i lini të gjitha neve dhe do të gëzoni një ditë të veçantë të jetës suaj. Për nusen e dhëndrin ne ofrojmë si një dhuratë të veçantë, një akomodim gjatë natës në Suiten tonë romantike me shampanjë, çokollata dhe luleshtrydhe, dekoruar me qirinj dhe petale lulesh. Hotel Doro City do të ju mirëpresë përsëri për përvjetorin tuaj të parë me një akomodim të lirë nate. Ne gjithashtu organizojnë ngjarje të ndryshme private dhe të biznesit të përshtatura për rastet tuaja, të tilla si ceremonive te ditëlindjeve, party surprize, kokteje, bankete, darka solemne dhe shumë më tepër. Ju mirëpresim!

Paketat ofertuese të ushqimit dhe pijeve

**Antipastë mikse**
Sfoljatë
Japrak
Pomodorini
Proshutë
Djathëra
**Pjata e parë**
Rosto vici dhe romstek
**Pjata e dytë**
Biftek me pure (Shoqëruar me salcë vere të kuqe dhe domatesh)
**Pjata e tretë**
Bërxollë vici dhe patate furre
**Mesore**
Perime zgare (Kunguj,patëllxhanë,speca)
Djathë furre
Sallatë kolorite
Tavë dheu me mish vici
Kroketë perimesh
Mish qingji furre
**Ëmbëlsirë**
Tortë për ciftin dhe dasmorët
** Pije alkolike dhe jo alkolike (Të përfshira)**
**Fruta te stines**

Pajisje

  • Ashensori
  • Parkingu i makinave
  • Dhoma nënave dhe foshnjave
# Data dhe ora e fillimit Data dhe ora e përfundimit
Asnjë e dhënë (shënim) s'u gjet

Vendi në hartë

Komentet (Vlerësimet)

S’ka ende ndonjë koment.