Green Garden Resort

 Rr. KM 12, Berzhitë, Tiranë, Albania

  • Min.njerëz 100
  • Max. njerëz 300
  • Emri i ahengut
  • Çmimi për njeri
Merr çmimin

Përshkrimi

"Green Garden Resort" pozicionohet në periferi të kryeqytetit. Ajri i pastër, ambienti fantastik dhe ushqimi tradicional janë komponentët që e bëjnë resortin tonë perfekt për ta kaluar qoftë një fundjavë buzë pishinës, duke shijuar një gotë verë me familjen, ose për të organizuar çdo aheng, duke përfshirë dasmën tuaj. Një dasmë në "Green Garden Resort" mbetet e paharrueshme prej vetë faktit se stafi ynë i përkushtohet çdo detaji që ju të jeni sa më të kënaqur. Një dasmë tradicionale shqiptare pranë oxhakut dhe me atmosferën që vetëm ne dimë t'jua ofrojmë. Ju mirëpresim të na rezervoni nëpërmjet MyDasma, platforma që na sjell më afër jush! Ju mirëpresim!

Paketat ofertuese të ushqimit dhe pijeve

**Antipastë**
Djathë miks
Role pule
Kroketa
**Mesore**
Djathë dhie me recel
Sfoliatë
Panxhar
Tavë suxhuku
**Pjatë personale**
Lazanjë
Shkurtëz e mbushur
Bërxollë alla chef
**Pije pa limit**
Verë e kuqe/e bardhë
ujë me gaz dhe ujë pa gaz
Pije freskuese
Birrë
**Fruta të stinës**
**Ëmbëlsirë**

Pajisje

  • Parkingu i makinave
  • Sheshi i lojrave për fëmijë
  • Dhoma nënave dhe foshnjave
  • Pishina
# Data dhe ora e fillimit Data dhe ora e përfundimit
Asnjë e dhënë (shënim) s'u gjet

Vendi në hartë

Komentet (Vlerësimet)

S’ka ende ndonjë koment.