Restorant Ujvara

 Rr. Cezma e vjetër, Belsh, Albania

  • Min.njerëz 50
  • Max. njerëz 200
  • Emri i ahengut
  • Çmimi për njeri
Merr çmimin

Përshkrimi

Restorant "Ujëvara" është një nga restorantet më të bukura dhe më të frekuentuara në qytetin e bukur të Belshit. Restoranti ndodhet buzë liqenit dhe ky peizazh i mrekullueshëm mund t'ia japë dasmës tuaj bukurinë dhe lezetin që gjithmonë keni dëshiruar. Me një meny të larmishme, ku gërshetohet tradicionalja me modernen dhe me çdo kërkesë tuajën, ne së bashku mund ta realizojmë dasmën që gjithmonë keni ëndërruar. Jeni të mirëpritur t'i shijoni shërbimet tona!

Paketat ofertuese të ushqimit dhe pijeve

**Antipasta**
Djathë i bardhë,kackavall
rosto
role
sallatë ruse
salcë kosi
zarzavate
**Pjata e dytë**
Romstek Vici
**Pjata e tretë**
Shishqebap vici
**Pjata e katërt**
Bërxollë vici me patate të skuqura
Tavë Elbasani
**Pije alkolike dhe joalkolike**
Verë e kuqe/e bardhë
Birra Amstel
Birra Korca
Birra Tirana
Coca cola , Fanta, ivi
**Ëmbëlsia**
Tortë
**Fruta te stines**

Pajisje

  • Parkingu i makinave
  • Sheshi i lojrave për fëmijë
  • Dhoma nënave dhe foshnjave
# Data dhe ora e fillimit Data dhe ora e përfundimit
Asnjë e dhënë (shënim) s'u gjet

Vendi në hartë

Komentet (Vlerësimet)

S’ka ende ndonjë koment.