Restorant "Vëllezërit Cani"

 Rr. Demokracia, Kamëz, Albania

  • Min.njerëz 100
  • Max. njerëz 350
  • Emri i ahengut
  • Çmimi për njeri
Merr çmimin

Përshkrimi

Bar, Restorant, Sallë 350 vendëshe për ahengun tuaj të paharrueshëm, parking pa limit, kujdes dinamik mbi klientin, çmime miqësore. Në zonën tonë njihemi gjerësisht, ndërsa me shqiptarët anembanë botës na lidhi Mydasma. Nxitoni të na rezervoni nëpërmjet kësaj platforme, dhe të realizoni atë dasmën tradicionale që keni ëndërruar gjithmonë. Mirë ardhshi!

Paketat ofertuese të ushqimit dhe pijeve

**Mesore**
Salcë Kosi
sallatë jeshile,limon
Tavë dheu (1 për dy persona)
Fruta (Mollë,banane,kivi,portokalle)
djathë i bardhë,kackavall
bukë misri
domate,tranguj,ullinj
**Pjata e dytë**
Mish vici 600 gr, me patate
**Pjata e tretë**
Romstek, byrek
Fileto pule me pana dhe kërpudhë
**Ëmbëlsira**
Bakllava/pastë
**Pijet alkolike**
Birra Amstel
Birra Korca
Raki rrushi
Verë e kuqe/e bardhë
**Pije freskuese**
Fanta ose ivi
cola ose pepsi
ujë me gaz, ujë pa gaz

Pajisje

  • Parkingu i makinave
  • Dhoma nënave dhe foshnjave
# Data dhe ora e fillimit Data dhe ora e përfundimit
Asnjë e dhënë (shënim) s'u gjet

Vendi në hartë

Komentet (Vlerësimet)

S’ka ende ndonjë koment.