Filtrat

Të gjithë Floktarët dhe Grimerët

Miradie  Krivaqa

Studio Besiana

Shërbimet : Floktar
  Dardanë, Kosovo
Përshkrimi
Studio Besiana është themeluar që nga viti 2006 dhe gjendemi në qytetin e Dardanës ish-Kamenicës. Ne ju ofrojmë të gjitha shërbimet e bukurisë, duke ju bërë të lumtura në ditët më të veçanta të jetës

Mirlinda  Krasniqi

Linda Nails

Shërbimet : Grimer
 
Përshkrimi
Nëse doni që duat tuaja të duken sa më të bukura në përditshmëri apo edhe në raste të veçanta, ditëlindje, fejesa, martesa... që thonjë të duken sa më elegant, me stil apo natyrale na kontaktoni këtu në MyDasma

Pranvera  Gorenca

Salloni Pranvera

Shërbimet : Floktar, Grimer
  Dibar Republic of Macedonia
Përshkrimi
Në fillim kam nisur si një biznes shumë i vogël, më i vogli në qytetin e Dibrës së Maqedonisë së Veriut. Tashmë kam 10 vjetë përvojë pune. Kam 10 vjet djersë e mund. Besoj se ia vlen të përmendet momenti kur kam pasur

Raza  Rexhepi

Studio Raza

Shërbimet : Floktar, Grimer
  Pejë Kosovo
Përshkrimi
Përshëndetjë të gjithë anëtarëve të platformës MyDasma! Ne jemi shumë të lumtur që, tashmë, edhe në jemi pjesë e sistemit MyDasma dhe, nga këtu, mund të takohemi me ju.   Tani, na lejoni t’ju njoftojmë,

Samuel  Arapi

Samuel Hair Salon

Shërbimet : Floktar
  Tiranë Komuna e Parisit
Përshkrimi
Dasma nuk eshte vetem e nuses, prandaj,ne kemi menduar dhe per dhenduret ne diten e tyre te vecante. Samuel Hair Salon ofron sherbime si prerje dhe stilime floku dhe mjekrre apo dhe lyerje thinjash dhe pastrime fytyre. Imazhin tuaj mund tja besoni eksperiences tone shumevjecare. Na kontaktoni per te

Selvete  Sherifi

Studio Seki

Shërbimet : Floktar, Grimer
  St. Gallen Switzerland
Përshkrimi
Përshëndetje nga studioja jonë ‘Seki Beauty Sallon'!   Themelimi i linjës ‘Seki Beauty Sallon’, egziston qysh nga viti 1996. Puna jonë shumvjeçare tregon se si kemi evoluar ndër vite, duke sjell trendet më të reja të

Shkelzen  Zikollaj

Shkelzen Zikollaj (MUA & Hair)

Shërbimet : Grimer
  Kosovo, Istog
Përshkrimi
Përshëndetje nga unë Shkelzen Zikolli! Pasioni im është të merrem me flokët dhe me grimin. Kam 5 vite që merrem me stilime të ndryshme flokesh, lyerje, prerje etj.. ndërsa me grimin kam 3 vite që merrem. Punoj me produkte profesionale dhe bashkë

Teuta  Syla

Studio Teuta

Shërbimet : Grimer
 
Përshkrimi
Përshëndetje nga ne! Studio Teuta ofron shërbime të ndryshme. Çdo gjë rreth bukurise, flokëve edhe grimit me çmimet më të mira në treg. Na kontaktoni këtu në MyDasma dhe ne do të jemi menjëher pranë jush për

Vjollca  Agushi-Neziri

Vjollca & Vlora

Shërbimet : Floktar, Grimer
  Lipjan Kosovo
Përshkrimi
PËRMES SHËRBIMEVE TONA MUNDËSOJMË SHKËLQIMIN TUAJ Në sallonin tonë bëjmë të mundur që ju të dukeni edhe më bukur dhe, pikërisht, ashtu si e meritoni, duke i dhënë kështu edhe më shumë vlerë bukurisë